KONST / Litografier / Färglitografier 13746190
nr 1374 6190
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografier, 3 st, Skutor. Signerad, numrerad 115/280 och 121/260 respektive HC. Bladets mått: ca 80x60 cm, 60x80 respektive ca 60x65 cm, oramade löst blad
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:56:14
20/1 14:35:56
100 kr
22/1 23:03:00